درباره ما

فرا ایده با سالها تجربه و با داشتن نیروهای متخصص در زمینه های طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، تبلیغات گوگل، دامنه و میزبانی وب، ایمیل مارکتینگ و تبلیغات در شبکه های اجتماعی و همچنین طراحی کاتالوگ های الکترونیکی ( سی دی مالتی مدیا ) به چندین شرکت و سازمان مختلف باعث جلب اطمینان شما شده که فرا ایده را به عنوان طراح، مشاور و پیمانکار خود انتخاب کنید.

درباره ما

فرا ایده در سال 1388 با گردهم آمدن چندی از برنامه نویسان و طراحان وب و نرم افزار با هدف ابتدا ارائه کلیه خدمات در زمینه فضای مجازی، ابزارهای تبلیغاتی با بالاترین سطح کیفی ممکن در جهت ایجاد سرویسهایی با ارزش افزوده برای مشتریان بوده است.

در این بین بیشترین چالش ما، استفاده از فناوری های روز دنیا چه در زمینه طراحی و چه در زمینه برنامه نویسی برای نزدیک شدن به استاندارد های جهانی میباشد. نزدیک شدن به استاندارد ها مطمئنا به صورت اتفاقی رخ نمیدهد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، آموزش، عرضه و پشتیبانی یکی از اهداف ما می باشد.

ما برای جلب رضایت مشتریان خود و تسریع انجام پروژه ها از سیستم ها و تکنولوژی های روز استفاده میکنیم. این امر باعث بالا رفتن کیفیت پروژه ها و همینطور نشاندهنده‌ی کیفیت و توانایی ما می باشد.

و در نهایت باعث ایجاد و ساخت یک وب سایت با کیفیت برای کارفرمایان و بالا رفتن ارزش کسب و کار آنها می شود.