با زدن +1 از ما حمایت کنید

صفحه اصلی

خدمات ما

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

آیا تا به حال در این مورد فکر کرده اید که شبکه های اجتماعی چه نوع وب سایت هایی هستند؟ در مورد فیس بوک چطور؟ در مورد تویتر! آیا به تغییرات اساسی در نحوهء کسب و کارهای اینترنتی در جذب مشتری و چگونگی سازماندهی برقراری تماس با مخاطبین فکر کرده اید؟


Web2.0 ها و یا در واقع وب سایت های شبکه های اجتماعی بر اساس گفتگو و تعامل کار می کنند. باید بدانید که بازاریابی اینترنتی فقط محدود به بازاریابی ایمیل نمی شود. امروزه قطار رسانه های اجتماعی دائماً در حال حرکت است و ظاهراً شما نمی خواهید ایستگاه خود را ترک نمایید!


این پتانسیل را تصور کنید

شما یک نام تجاری داشته و یک حساب کاربری ( account ) در فیسبوک یا توییتر دارید. با داشتن این صفحات می توانید به صورت روزانه، هفتگی یا ماهیانه مطالب خود رابا میلیون ها نفر در جهان به اشتراک گدارید. در گذشته هیچ کدام از فضا های اجتماعی امکان برقراری چنین ارتباطی به این گستردگی بین افراد در جهان را نداشته است.


ارتباط شبکه های اجتماعی با موتور جستجوی گوگل

با توجه به الگوریتم جدید گوگل، میزان رتبه بندی وب سایت شما در گوگل ارتباط مستقیمی با شبکه های اجتماعی و فضای وب 2.0 دارد.


در صورتی که تمایل به تبلیغات در فیس بوک را دارید، دو مورد را متذکر میشویم:

    1. وب سایت فیس بوک در کشور جمهوری اسلامی ایران دچار مشکلاتی است از نظر “سیاسی” ، پس این وب سایت “شرکت فرا ایده” از پذیرش آگهی های مرتبط با سیاست خودداری میکند.
    2. بخش های تبلیغاتی که شما میتوانید در فیس بوک از طریق ما تبلیغ کنید عبارتند از: ورزشی، علم و فناوری، آموزشی، محیط زیست، فرهنگی، هنری، اجتماعی، کودک و نوجوان، تفریحی و همچنین تبلیغ صفحات هواداران در خود فیس بوک.


تبلیغ در فیس بوک

شما میتوانید از طریق فرم در صفحه ارتباط با ما، متن تبلیغ خود را همراه با لینکی که قرار است تبلیغ شود همراه مبلغی که در نظر دارید تبلیغ کنید را برای ما ارسال میکنید ، ما پس از بررسی محتوی تبلیغ شما ، برای شما مبلغ نهایی واریزی همراه با شماره حساب را ارسال میکنیم.

یکی از نکات مثبت تبلیغات در فیسبوک هزینه نمایش تبلیغ است بطور مثال تبلیغ شما ۱۰۰۰ بازدید داشته است اما تعداد نمایش تبلیغ ۲۰۰۰ تا بوده است ، شما هزینه نمایش را میدهد نه هزینه هر کلیک . بدین صورت بازدهی بالایی خواهد داشت.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تبلیغات در فیس بوک با ما تماس بگیرید.

مقالات / بلاگ

طراحی فرم های کاربردپذیر

حوزه فعالیت طراحان وب، فقط ایجاد و طراحی گرافیک زیبا برای صفحات وب نیست. شما به عنوان یک طراح وب باید با کاربرد پذیری، برقراری … ادامه متن »

طراحی سایت – طراحی سایت بر اساس اصول موتورهای جستجو

بسیاری از طراحان سایتهای اینترنتی در مورد نتیجه رتبه بندی سایت های ساخته شده اشان در موتورهای جستجو (SERPs) شکایت دارند.اما مسئله ای که آنها … ادامه متن »

7 موردی که باید در صفحه “درباره ما” رعایت کنید

صفحه درباره ما شاید با اهمیت ترین صفحه در وب سایت شما باشد و معمولا تاثیر زیادی در رتبه بندی وب سایت شما دارد. بسیاری … ادامه متن »

طراحی وب سایت – 10 اصولی که در طراحی وب سایت حیاتیست.

طراحی وب سایت فقط استفاده از عکسهای رنگارنگ نیست. شما ملزم به استفاده از ابزارهای مختلف در طراحی سایت خود، برای جذب مخاطب و بالا … ادامه متن »